Наталка Поклад

Народилася 3 вересня 1951 року в с. Маньківці Бершадського району на Вінниччині. Навчалась у Балтському педучилищі та Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка. Поет, публіцист, педагог, громадська діячка. Член Національної спілки письменників України з 1988 р. Автор десяти поетичних книжок. Записала від своєї матері Галини Аксентіївни Чечельницької й видала «Маньківське весілля» — древній весільний обряд на Поділлі. У співавторстві з М. П. Кононенком створила посібник з українознавства «Слово». Входила до першого правління Товариства української мови імені Т. Г. Шевченка (1988 — 1991); була серед тих, хто відроджував в Україні Союз українок. Лауреат літературних премій імені Євгена Маланюка (1993), Михайла Коцюбинського (1999) та «Благовіст» (2000).

Народилася 3 вересня 1951 року в с. Маньківці Бершадського району на Вінниччині. Навчалась у Балтському педучилищі та Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка.
Поет, публіцист, педагог, громадська діячка. Член Національної спілки письменників України з 1988 р.
Автор десяти поетичних книжок. Записала від своєї матері Галини Аксентіївни Чечельницької й видала «Маньківське весілля» — древній весільний обряд на Поділлі. У співавторстві з М. П. Кононенком створила посібник з українознавства «Слово». Входила до першого правління Товариства української мови імені Т. Г. Шевченка (1988 — 1991); була серед тих, хто відроджував в Україні Союз українок.
Лауреат літературних премій імені Євгена Маланюка (1993), Михайла Коцюбинського (1999) та «Благовіст» (2000).

Популярні гуморески
Наталки Поклад